indi
E-mail: indi@zwrot.cz
CZESKI CIESZYN / Ósma edycja festiwalu rockowego „Rockowanie nad Olzą/Rockování nad Olzou” była nader udana. Słoneczna letnia pogoda sprzyjała wybraniu się do parku im. Adama Sikory, gdzie odbywał się festiwal, całymi rodzinami. W efekcie festiwal (jak zresztą co roku) przerodził się w wielopokoleniowy rodzinny piknik z rockową muzyką w tle.
12 sierpnia na ustawionej w parku im. Adama Sikory scenie wpierw zagrał miejscowy zespół „pinDUR”. Następnie zabrzmiały takie zespoły, jak „Witch Hammer” i „Turbo”. Fani zespołu „Rolling Stones” byli zachwyceni utworami tego legendarnego zespołu w wykonaniu „Stoned – 100%RollingStones” z Budapesztu.
Wieczorem scena należała do „Ador Dorath”, a następnie „Queenie-World Queen Tribute Band”. Teren pod sceną zaś do fanów rocka. W rytm ulubionych utworów bujali się najmłodsi, w chroniących słuch słuchawkach, ich rodzice oraz dziadkowie.
A kto zgłodniał i był spragniony, skorzystać mógł z bogatej oferty gastronomicznej.
(indi)













































