E-mail: halina.szczotka@zwrot.cz

    REPUBLIKA CZESKA / Dzisiaj o godz. 14.00 zamknięte zostały lokale wyborcze. Wyborcy decydowali, kto przez najbliższe cztery lata będzie rządził w ich gminie.

    Wyniki wyborów samorządowych wg miejscowości (liczba zdobytych mandatów):

    Boconowice

    BOCANOVICE PRO DALŠÍ GENERACE – 3 mandaty
    Pro obec Bocanovice – 4 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Szotkowski Libor, Paduch Martin, Hamrozi Antonín, Čečotka Tomáš, Velecká Agnieszka, Branny Dariusz, Lysek Vładysław

    Bogumin

    ANO 2011 – 5 mandatów
    Česká strana sociálně demokratická – 15 mandatów
    SPOLU – 1 mandat
    Svoboda a přímá demokracie (SPD) – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Babišová Andrea Mgr. MBA, Valentová Vilma, Thér Jaroslav Mgr., Šebesta Jan Mgr., Nevrlý Lukáš, Vícha Petr Ing., Macura Lumír Ing., Bruzl Igor, Kuder Adrian Mgr., Palková Věra Mgr.,Socha Dušan, Placzková Yvona Ing. MBA, Balcárek Vojtěch MUDr., Drobek Aleš Ing., Knot Jiří Ing., Kalichová Petra Mgr., Csakvary Adam, Kadlec Petr, Kalous Jaroslav, Chalupová Petra Ing., Maryška David Mgr., Stwiertniová Naděžda Bc., Podeszfa Rostislav

    Bukowiec

    COEXISTENTIA – 2 mandaty
    KDU-ČSL – 2 mandaty
    PRO BUKOVEC – 4 mandaty
    Sdružení nezávislých kandidátů HASIČI SDH BUKOVEC – 1 mandat
    Sdružení nezávislých kandidátů PRO LIDI BUKOVCE – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Motyka Janusz, Kulig Robert Ing., Byrtus Josef Ing. Mgr., Zogata Pavel Ing., Krenželok Josef, Petráková Dana, Bielesz Roman, Czepczorová Monika, Bojko Marian, Hořavová Martina DiS., Ligocká Andrea

    Bystrzyca

    „Jasně, čitelně, srozumitelně“ – 8 mandatów
    PRO BYSTŘICI – sdružení nezávislých kandidátů – 3 mandaty
    Pro klidnou a prosperující Bystřici – 3 mandaty
    „Jasněji, čitelněji a srozumitelněji PRO LIDI“ – 1 mandat

    Wybrani członkowie rady: Olšar Ladislav, Wróbel Roman Mgr., Worek Daniel MUDr., Wałach Mariusz Ing., Kotasová Kateřina Mgr., Neumann Radek, Špičák Libor, Rusz Roman Ing., Navrátilová Jadwiga Mgr., Roszka Radim Ing., Konderlová Anna, Roszka Lukáš Ing., Čmiel Marcel Mgr., Martynek Roman PharmDr., Olszar Radek Ing. Ph.D., MBA

    Cierlicko

    ANO 2011 – 2 mandaty
    KDU-ČSL – 1 mandat
    NAŠE TĚRLICKO – 8 mandatów
    NEZÁVISLÍ – koalice pro Těrlicko – 3 mandaty
    Sdružení ČSSD a nezávislých – 1 mandat

    Wybrani członkowie rady: Žvak Jaromír Ing., Biegun David Ing., Recmaník Stanislav Ing., Golasowski Lukáš MUDr., Reitzová Martina, Rojčík Marek Mgr., Cyprichová Iveta Bc., Drbušek Petr Ing., Kaszová Tereza Ing., Kupka Roman Ing., Delong Martin Ing., Skotnica Zdeněk Mgr., Polášek Martin Mgr. Bc., Mašinská Anna, Sobel Karel

    Czeski Cieszyn

    ANO 2011 – 7 mandatów
    KDU-ČSL – 4 mandaty
    NESTRANÍCI 2022 – 4 mandaty
    NEZÁVISLÍ PRO TĚŠÍN – 7 mandatów
    Občanská demokratická strana s podporou TOP 09 – 3 mandaty
    Svoboda a přímá demokracie (SPD) – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Hřebačková Gabriela Mgr., Kula Karel, Duda Radek Mgr., Pustówka Tomasz Mgr., Folwarczny Stanislav Mgr., Sluštík Miroslav Ing., Pekař Jan Ing. CFA, MBA, Hasáková Alena PhDr., Utíkal Michal Mgr., Krainová Byrtusová Kateřina Bc., Kubica Wiesław Mgr. Ing. arch., Moldrzyk Richard Mgr., Hrabec Lukáš, Machů Irena Bc., Pavelek Tomáš Bc., Maroszová Věra Ing., Kudláček Miroslav, Dudysová Pavla Ing., Šlapota Boris Ing. MBA, Pawliczek Adam doc. Ing. Ph.D., Glajcar Miroslav, Žyla Roman, Cywka Oskar, Slováček Vít Ing., Pindejová Kateřina Ing., Pindej Marian, Lose Petr

    Dąbrowa

    NAŠE DOUBRAVA – 8 mandatów
    NEZÁVISLÍ – 5 mandatów
    SNK Evropští demokraté – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Ferenčíková Jiřina Mgr. Ing., Spurný Pavel MUDr., Vrubel Petr Ing., Piperková Gabriela, Kursová Anna, Brejda Štefan, Kalina Ivo Bc., Mikulová Klára Ing., Jasenková Radomíra Mgr., Branny Vojtěch, Siekierová Ivana, Murycová Dáša Mgr., Hanzel Marek Ing. MBA, Penkalová Ivana, Kielkovský Jiří

    Dziećmorowice

    Česká strana sociálně demokratická – 1 mandat
    KDU-ČSL – 1 mandat
    Komunistická strana Čech a Moravy – 2 mandaty
    Nezávislí kandidáti pro Dětmarovice – 4 mandaty
    Občanská demokratická strana – 1 mandat
    PŘÁTELÉ ROZVOJE OBCE (zkratka PRO) – 6 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Formandlová Jana, Totková Kolderová Sylva JUDr., Rosman Ladislav Ing., Mynář Leonard Ing., Svrčina Marek Ing., Trombalová Kateřina Ing., Górecki Richard Bc., Lejsal Tomáš Ing., Kozel Miroslav Ing., Kaděrová Michaela Mgr., Stáňa Libor Mgr., Krůl Martin Ing., Vašut Rostislav, Motl Vojtěch, Foltynová Zdeňka

    Gnojnik

    KDU-ČSL A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI – 2 mandaty
    Sdružení nezávislých kandidátů Bezpečný Hnojník – 6 mandatów
    Sdružení nezávislých kandidátů obce Hnojník – 3 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Peterek Tomáš Mgr., Kropová Jana Mgr., Kasper Josef Ing., Malíková Dagmar PhDr., Skarka Vladimír Ing., Palarčíková Gabriela Mgr., Feyrerová Jana Mgr., Kozák Tomáš Bc., Špok Jaromír, Stryja Radek, Landecký Roman

    Gródek

    COEXISTENTIA – 4 mandaty
    Hrádek – náš domov – 8 mandatów
    Společně pro Hrádek – 3 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Polok Roman MVDr., Kawulok Jakub Mgr., Kadłubiec Jakub MUDr., Wolny Stanislav Ing., Borski Robert, Byrtus Martin Ing., Žabka Roman, Mlčoch Rudolf Mgr., Dorda Rudolf, Czyžová Marta Bc., Czyž Konrád, Lipowski Petr, Benek Pavel, Kawulok Pavel Mgr., Malik Pavel

    Hawierzów

    ANO 2011 – 15 mandatów
    Česká strana sociálně demokratická a osobnosti města – 3 mandaty
    HAVÍŘOV SOBĚ – 7 mandatów
    Hnutí pro Havířov – 4 mandaty
    Komunistická strana Čech a Moravy – 2 mandaty
    SPOLU plus – ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN – 6 mandatów
    Svoboda a přímá demokracie (SPD) – 6 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Bělica Josef Ing. MBA; Gorecká Stanislava Mgr.; Baránek Ondřej Ing.; Olšoková Alena Bc.; Masarovič Róbert MSc., MBA, DBA, LL.M.; Kočí Palkovská Iveta; Veselý Jan; Georgiu Iva Mgr.; Kalus Radim; Chlopecký Jakub Ing. Ph.D.; Chrobok René Ing.; Lapisz Ondřej Bc. MBA; Chroboczek Petr Ing.; Lešňanský Jaroslav; Matěj Jiří Ing. Et Ing. Bc. MBAce; Jekl Jiří Mgr.; Cyž Martin Bc.; Škutová Darja Bc. et Bc.; Gavlas Libor Ing.; Franta Marek; Maceczková Lucie Mgr.; Hanák Marek Ing.; Feberová Jana Mgr.; Černý Milan Ing.; Dlábek Milan MUDr.; Vachtarčík Daniel Mgr.; Muras Bohuslav Ing.; Pokorný František MUDr.; Suchánková Šárka Mgr.; Turská Veronika; Mikesz Radomír; Wertheim Adolf Ing.; Tříska Roman; Adámek Marián Ing.; Adamcová Jarmila; Niemiec Bohuslav Ing.; Szturc Jan Ing.;Lukaštík Leoš; Tuleja Pavel doc. Ing. Ph.D.; Šillerová Eva Ing.; Schreiber Radomil MUDr.; Halíková Milada PaedDr.; Heczko Eduard Ing.

    Herczawa

    Pro Hrčavu: 4 mandaty
    Sdružení nezávislých kandidátů HYRČOVJANĚ: 3 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Kadlubiec Tomáš Ing., Bojko Martin, Koper Martin, Sikora Marek Ing., Dragon Ondřej Bc., Koziel Petr, Kopečná Renata

    Jabłonków

    Česká strana sociálně demokratická – 4 mandaty
    KDU-ČSL – 7 mandatów
    NÁŠ Jablunkov 739 91 – 1 mandat
    Nezávislí kandidáti 2022 – 2 mandaty
    ODS a Nezávislí Jablunkované – 3 mandaty
    PATRIOTI 2022 – 3 mandaty
    Soužití-Wspólnota – 1 mandat

    Wybrani członkowie rady: Chybidziurová Kateřina Ing., Sadowski David Bc., Pospíšil Václav PaedDr., Niedoba Lech Ing., Gawlasová Eva Mgr., Čmiel Luboš, Sventek David Ing. MBA, Adamová Dagmar Mgr., Hamrozi Jiří Ing., Rucká Jolana Mgr., Göbel Lukáš MUDr., Tvrzník Petr, Byrtusová Marie, Nieslanik Josef, Karczmarczyk Roman, Mrózek Jakub Mgr., Niedoba Marek, Jakus Tomáš, Świerczek Daniel Ing., Goryl Jerzy, Bojko Jiří

    Karwina

    ANO 2011 – 10 mandatów
    Česká strana sociálně demokratická – 23 mandaty
    Komunistická strana Čech a Moravy – 2 mandaty
    SPOLU – 2 mandaty
    Svoboda a přímá demokracie (SPD) – 4 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Gebauer Martin MUDr. MHA, Kolek Vladimír, Kuczová Zdeňka, Podstawka Radek Ing., Koval Petr Ing., Hudzietzová Iveta Mgr.,  Oleownik Richard Dr. Ing., Pavlíček Tomáš, Franta Vladimír Ing., Buša Robert, Wolf Jan Ing., Vojkůvka Zdeněk MUDr., Raszyk Lukáš Ing., Bizoń Andrzej Mgr., Dadoková Blanka Mgr., Slíva Radim, Firla Jan Ing., Heczko Lukáš, Závacký Dalibor Ing., Balwarová Lubica, Mikula Petr Ing., Sobel Stanislav, Jelínek Zdeněk Mgr., Hujík Aleš Mgr., Klos Michael Mgr., Olajec Libor Mgr., Tomková Marcela, Hort Petr, Kuchejda Kamil, Pawlica Miloslav Bc., Osif Petr, Javorčík Tomáš Mgr. Ph.D., Žofčinová Šárka Bc., Hajdušík Miroslav Ing. MBA, Müllerová Natálie Mgr., Hammer Ladislav, Stračánková Ester Bc., Šafránek Jakub, Slezák Jaroslav Bc., Szyja Mariam MUDr., Szyja Andrzej Mgr.

    Kocobędz

    COEXISTENTIA – 2 mandaty
    Chotěbuz – společně, moudře, hospodárně, férově – 7 mandatów
    KDU-ČSL – 3 mandaty
    NEZÁVISLÍ – 2 mandaty
    Občanská demokratická strana – 1 mandat

    Wybrani członkowie rady: Mrozek Bronislav Ing., Bulawa Roman, Klimek Stanislav Ing., Tóthová Šárka, Zajac Richard Mgr. Bc., Walachová Marie Ing., Harok David Ing., Řandová Dagmar Mgr., Walach Petr, Matloch Marián Ing., Walentová Markéta Mgr., Mišún Milan, Glacová Karin Bc., Michejda Jiří Ing., Bohdalková Marie

    Koszarzyska

    COEXISTENTIA – 5 mandatów
    KDU-ČSL – 4 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Klimek Januš, Koždoňová Alina, Kantorová Natálie, Szlaur Michal, Martynek Zbigniew, Mazur Daniel, Gazdová Lenka Mgr.,  Vojtechovská Alena Ing. arch., Cieslar David

    Ligotka Kameralna

    JINÝ SMĚR – 2 mandaty
    Ligotka – NEZÁVISLÍ – 4 mandaty
    Nezávislí pro Komorní Lhotku – 3 mandaty
    SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Szromek Jaroslav Ing., Hampel Miloslav, Schneider Oto, Zientková Halina Ing., Čmiel Stanislav, Sztefek Ivo, Poncza Karel, Poncza Petr, Kaleta Jan, Křístek Jan Ing. MBA, Kotek Pavel

    Lutynia Dolna

    ANO 2011 – 6 mandatów
    Komunistická strana Čech a Moravy – 1 mandat
    Soužití-Wspólnota – 1 mandat
    STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ – 7 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Buzek Pavel Mgr., Figura Marcel Mgr., Makovec Pavel Ing., Lukaštík Pavel Ing., Szturc Jan Bc., Wolf Jan, Kubínek Pavel Mgr., Czapek Jan Mgr., Svoboda Jaroslav, Wybraniec Erik, Slepčíková Viera, Wisiński Roman, Nováková Marie Ing., Duda Lukáš Ing., Nemec Vladimír

    Łomna Dolna

    COEXISTENTIA – 2 mandaty
    Sdružení nezávislých kandidátů Obce Dolní Lomná – 2 mandaty
    Sdružení nezávislých kandidátů pro obec Dolní Lomnou – 3 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Szotkowská Marcela Mgr., Marszalek Stanislav Ing., Kufová Jana Mgr., Sikorová Eva, Mohyla Marek, Marszalková Taťána, Stefek Ondřej Ing.

    Łomna Górna

    NEZÁVISLÍ LOMŇANÉ – 1 mandat
    Sdružení nezávislých kandidátů Horní Lomná – 2 mandaty
    Sdružení nezávislých kandidátů Salajčané – 4 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Szkandera Pavel Ing.,  Kohut Marian, Kawulok Kamil, Wolny David Ing., Smetana Dalibor, Martynek Radek, Mikula Radek

    Milików

    COEXISTENTIA – 6 mandatów
    KDU-ČSL – 4 mandaty
    „Společně pro Milíkov“ – 3 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Šustek Jiří, Labaj Jaroslav, Kantor Milan, Kawuloková Eva, Sikora Kazimír, Waclawek Marek Ing., Staszowski Michał Ing., Sikora Miroslav Ing., Cieślarová Anna, Gorgolová Hana Mgr., Kantor Jan Ing., Kaleta Pavel Ing., Fojcik Stanislav Bc. DiS.

    Mosty koło Jabłonkowa

    KDU-ČSL – 4 mandaty
    MOSTY PLUS – 2 mandaty
    NEZÁVISLÍ – 3 mandaty
    Společně pro Mosty u Jablunkova – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Kohut Tomáš,  Procházka Martin, Szotkowski Robert, Sikorová Zuzana Mgr., Kovalovský Jan, Benková Mariola, Klus Radim Mgr., Niedoba Ondřej Ing.,Kufová Jana, Legierská Ingrid Ing., Klusová Jana PhDr.

    Nawsie

    ANO 2011 – 4 mandaty
    COEXISTENTIA – 2 mandaty
    Česká strana sociálně demokratická – 1 mandat
    KDU-ČSL – 4 mandaty
    NEZÁVISLÍ – 1 mandat
    Sdružení nezávislých – 2 mandaty
    Strana zelených – 1 mandat

    Wybrani członkowie rady: Fojcik Jan Mgr., Waszut Marian, Turoňová Pavlína Mgr., Lasota Daniel, Šigut Kamil MUDr., Kantorová Renata, Kubik Josef, Madzia Jaroslav, Lisztwan Rodan Ing., Janiczek Vlastimil Mgr., Nieslanik Rafael Mgr., Kantor Roman Bc., Herman Libor Mgr., Sztefek Petr Ing., Karch Robert

    Nydek

    COEXISTENTIA – 2 mandaty
    Nýdčané – 5 mandatów
    SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ – 3 mandaty
    SPOLEČNĚ PRO NÝDEK – 5 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Suszka Milan, Vychodil Česlav, Frech Josef, Labojová Věra, Hota Marek, Svider Borek, Kantor Jakub Ing., Raszka Zbyněk, Milerski Michal Ing. Ph.D., Szymeczek Henryk Ing., Španihelová Dana Mgr., Ryška Kamil Mgr., Mikulka Radim PhDr., Kubik Petr Ing., Stryczková Květoslava Ing.

    Olbrachcice

    ANO 2011 – 3 mandaty
    COEXISTENTIA – 2 mandaty
    Česká strana sociálně demokratická – 1 mandat
    KDU-ČSL – 1 mandat
    PROAL – 4 mandaty
    ROZUMNÍ – 3 mandaty
    ZELENÍ V ALBRECHTICÍCH – 1 mandat

    Wybrani członkowie rady: Wojtyna Tomáš, Siostrzonek Jan Mgr., Gajdaczová Naďa Ing., Skotnica Jaroslav, Legindi Juraj, Šipula Petr, Tyrlíková Marcela Bc. DiS., MBA, Martinek Roman Bc., Zahraj Petr Ing., Guńka Gustav Ing., Marková Helena Ing. Ph.D.. Feber Jindřich Ing.. Kalina Petr Ing. arch.. Feber Michal DiS.. Stolařík Jaroslav Mgr

    Orłowa

    ANO 2011 – 11 mandatów
    Bezpečná země – 2 mandaty
    Česká strana sociálně demokratická – 2 mandaty
    Komunistická strana Čech a Moravy – 2 mandaty
    NEZÁVISLÍ – 5 mandatów
    SPD s podporou Trikolory – 6 mandatów
    SPOLU – 1 mandat
    „Volím Orlovou“ – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Koláček Petr, Páleník Milan Mgr., Kania Martin Mgr. DiS., , Chobot Stanislav Ing., Brzyszkowská Lenka, Hrdina Petr Ing., Kasaj Stanislav Ing., Heczko Tomáš, Huplík Petr, Makúch Aleš Ing., Klimša Josef Ing., Kolek René Ing., Jenčmionková Petra Ing., Chlubna Miroslav Mgr., Plintová Kateřina Mgr. Ing., Chwajol Bohuslav doc. MUDr. CSc., Firla Lumír, Kortová Anna MUDr., Kubalová Naděžda Bc., Bjalončíková Pavla Mgr., Galia Roman Mgr. Bc., Paloncy Kamil Mgr., Stuchlík Petr, Dendis Pavel Ing., Kawecki Ondřej, Owczarzy Roman, Vlk Jiří, Elíz Vladimír, Sliwka Martin Mgr., Kuča Tomáš Ing., Szkandera Vladislav Mgr.

    Pietwałd 

    ANO 2011
    Česká strana sociálně demokratická
    Komunistická strana Čech a Moravy
    NEZÁVISLÍ PRO PETŘVALD
    Občanská demokratická strana
    Svoboda a přímá demokracie (SPD)

    Pioseczna

    SNK za spok. život na Písečné – 2 mandaty
    SNK „Písečná pro život“ – 5 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Byrtus Radek Ing., Jaracz Filip Bc., Ćmiel David Bc., Sikora Władyslaw Ing., Kantor Pavel Mgr., Benek Tomáš, Byrtusová Eva Mgr.

    Piosek

    KDU-ČSL – 1 mandat
    Piosek-Písek – 1 mandat
    Za Písek společně – 7 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Jochymková Věra Ing., Szkanderová Věra, Cieslar Petr, Walicová Lucie Mgr., Brzežek Miroslav Ing., Závada Pavel Ing., Tobola Václav, Wiszczor Tomáš Ing. Ph.D., Skupień Karel

    Piotrowice

    KDU-ČSL – 1 mandat
    SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ – 4 mandaty
    Společně pro Petrovice – Nezávislí – 16 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Haas Pavel Ing., Křevký Marek, Kondziolka Pavel, Reclik Jindřich Ing., Lebiedzik Marian doc. Ing. Ph.D., Krótki Jaromír, Faja Kazimír Ing., Tobola Kamil Ing., Helvín Jiří Bc., Bělík Zdeněk MUDr., Folterová Jaroslava Mgr., Michalská Helena Mgr., Mencner Milan, Morcinek Michal, Trunkát Radim Mgr., Jastřemská Michaela,  Haasová Renáta, Reczek Michal Mgr., Mikula Zdislav Ing., Klein David, Radecki Marek RNDr. Ph.D.

    Ropica

    BUDOUCNOST PRO ROPICI – 3 mandaty
    Jednotná Ropice – 1 mandat
    KDU-ČSL – 1 mandat
    Pro rozvoj Ropice – 4 mandaty
    ROPICE VŠEM – 1 mandat
    SPOLEČNĚ OŽIVÍME ROPICI – 5 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Waniová Uršula Mgr., Sabela Janusz Mgr., Revenda Radim, Kozdra Josef, Hlawiczka Samuel, Bazgier Jan Ing., Opachová Martina Ing., Nowok Zbyhněv Bc., Josiek Jan, Szmeková Gabriela Ing., Trojek Pavel, Chmiel Martin Ing., Kaczmarczyk Marek Bc., Kozdrová Gabriela Ing., Haladej Jaroslav

    Rychwałd

    ANO 2011 – 6 mandatów
    Komunistická strana Čech a Moravy – 1 mandat
    NEZÁVISLÍ – 1 mandat
    Občanská demokratická strana – 1 mandat
    „PRO RYCHVALD“ – 2 mandaty
    STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ – 2 mandaty
    Svoboda a přímá demokracie (SPD) – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Sitko Ladislav Ing., Gulčík Tomáš, Plaček Ervín, Kapková Šárka Mgr., Muchová Jana Mgr., Pavlík Václav, Staněk Pavel Ing., Gavron Jan Ing., Starostka Milan, Pížová Dagmar Ing., Oprchalský Lukáš, Budník René, Červek Marek Ing., Vadovič Josef, Skrzyžala David

    Rzeka

    Pro obec Řeka – 6 mandatów
    Svobodní – 3 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Wlosok Jan Mgr., Liszka Jindřich Ing., Šotkovský Petr Ing., Tomeczek Tomáš, Sikorová Jaroslava, Muroň Eduard, Ciencialová Monika, Kavulok Rostislav, Nowak Erich

    Stonawa

    ANO 2011 – 4 mandaty
    Občané pro Stonavu – 1 mandat
    STONAVA PRO VENKOV – 1 mandat
    Stonava pro všechny – 1 mandat

    Wybrani członkowie rady: Wawrzyk Tomáš, Feber Ondřej Ing., Jelenová Jolanta Ing., Bednářová Helena MUDr., Bőhm Marián Ing., Bařák Tomáš Ing., Topiarz Lukáš

    Sucha Górna

    KDU-ČSL – 3 mandaty
    Komunistická strana Čech a Moravy – 3 mandaty
    Sdružení nezávislých kandidátů Horní Suchá – 9 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Faja Evžen, Charvát Jan, Pawlas Jaroslav, Žerdík Josef, Lipner Jan Ing., Adamiec Martin Ing., Pilch Marian Ing., Weiser Marian Ing., Jiravský Otakar MUDr., Bębenek Petr Mgr., Kriš Marek, Nieszporek Bogdan Bc., Stefaniszek Nikol MUDr., Wróbel Kamil, Sikora Jana Ing. et Ing.

    Śmiłowice

    Smilovice – nezávislí – 7 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Sikora Miroslav, Lukánek Martin, Mackowski Jindřich, Eschner Martin, Stuchlík Raul, Hodinka František

    Toszonowice Dolne

    Nezávislí pro Dolní Tošanovice – 4 mandaty
    Sdružení nezávislých kandidátů pro naši obec Dolní Tošanovice – 5 mandatów

    Toszonowice Górne

    SDRUŽENÍ HORNÍ TOŠANOVICE 2022 – 2 mandaty
    Za Horní Tošanovice – 5 mandatów
    Živé Tošanovice – 2 mandaty

    Trzanowice

    KDU-ČSL – 5 mandatów
    Sdružení nezávislých kandidátů Třanovice – 10 mandatów

    Wybrani członkowie rady: Tomiczek Jiří Mgr, Gociek Radek, Lejka Miroslav, Kubiček Radomír, Guznar Martin, Molitor David Mgr., Kaletová Anna, Toman David Ing., Blahut Karel Ing. MBA, Žwak Pavel, Korč Břetislav Ing., Ovčaříová Libuše, Jochymek Ryszard, Smilovský Rudolf, Kluzová Dagmar Ing.

    Trzycież

    Komunistická strana Čech a Moravy – 1 mandat
    Občanské sdružení Střítež – za zdravé životní prostředí z. s. – 2 mandaty
    Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Střítež – 5 mandatów
    Střítežané – 1 mandat

    Wybrani członkowie rady: Kapitanovová Adéla Mgr., Porvisová Michaela, Jaworek Miroslav, Zawadzká Halina, Filipczyk Jan, Sabela Pavel, Borovský Vladislav, Pyszková Marie, Machálek Petr

    Trzyniec

    ANO 2011 – 8 mandatów
    ČSSD a nezávislí kandidáti – 2 mandaty
    KDU-ČSL – 3 mandaty
    NEZÁVISLÍ – 5 mandatów
    OSOBNOSTI PRO TŘINEC – 13 mandatów
    SPOLEČNĚ PRO TŘINEC – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Kantor Ivo Ing., Lotko Robin Bc. DiS., Ferenc Jan Ing., Šoltésová Radana MUDr., Branny Lech PharmDr., Turek Radim Mgr., Sikora Martin, Palkovská Věra RNDr., Rucki Štěpán MUDr. CSc., Kaleta Ivo Mgr., Kozlovský Radim, Szpyrcová Regina Bc., Sikora Bohdan Bc. MSc., Kantorová Jana JUDr., Šiška Petr Mgr., Kurzok Adam Mgr., Wolna Martina Mgr., Dohnal Vojtěch Bc., Fremrová Lucie Ing., Zabystrzan Jiří Mgr., Plucnar Marian Mgr., Zbončák Přemysl Mgr., Bocek Patrik Ing., Walica Jan, Cholewiková Silvie Ing., Pukančík Josef Mgr. Ing., Martinec Miroslav Mgr., Młynek Stanislav, Klimek Dominik Bc., Saran Josef, Golasowská Pavla Mgr. Bc. DiS., Wania Wiesław Ing., Brzezina Roman Mgr.

    Wielopole

    Sdružení nezávislých kandidátů – Pro obec Vělopolí – 1 mandat
    SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ I – 4 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Grohmann Tomáš, Kaczmarczyk Pavel, Krzywoń Seweryn, Landecký Pavel, Sabela Tomáš Mgr.

    Wędrynia

    ANO 2011 – 3 mandaty
    COEXISTENTIA – 4 mandaty
    KDU-ČSL – 1 mandat
    SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ VENDRYNĚ – 7 mandatów
    SNK – Obec pro všechny generace – 2 mandaty

    Wybrani członkowie rady: Chlebková Jana, Zakřevský Milan, Ondraszek Bronislav Ing., Pilch Libor Ing. Ph.D., Bystroň Marek Ing., Slaninák Miroslav, Konstankiewiczová Renata MUDr., Kraina Jan Ing., Ondraszek Janusz, Farna Karin Ing., Sikora Raimund DiS., Bazgierová Alena Mgr., Špaček Ivo Ing., Váňa Petr Ing. MBA, Báča David, Motyková Jiřina Bc., Kroliczek Jaroslav Ing.

    Tagi:

      Komentarze


      Czytaj również


      Ewakuacja szkół średnich w Czeskim Cieszynie. O sytuacji poinformowało miasto
      grudzień092022

      Ewakuacja szkół średnich w Czeskim Cieszynie. O sytuacji poinformowało miasto

      Pogotowie językowe. Wigilia czy wigilia? Nowy Rok czy nowy rok?
      grudzień092022

      Pogotowie językowe. Wigilia czy wigilia? Nowy Rok czy nowy rok?

      Na wigilijce w Mostach dorośli słuchali prelekcji na temat zdrowia. Dzieci spotkały się z pisarką i uczestniczyły w warsztatach
      grudzień092022

      Na wigilijce w Mostach dorośli słuchali prelekcji na temat zdrowia. Dzieci spotkały się z pisarką i uczestniczyły w warsztatach

      Mikołajkowe zmagania unihokeistów. W obu kategoriach wygrała PSP w Gnojniku
      grudzień092022

      Mikołajkowe zmagania unihokeistów. W obu kategoriach wygrała PSP w Gnojniku

      Przedświąteczne spotkanie Sekcji Kobiet. Świątecznie, miło i smacznie
      grudzień082022

      Przedświąteczne spotkanie Sekcji Kobiet. Świątecznie, miło i smacznie

      Ewa Farna odwiedziła swoją dawną szkołę. Młodzież zadawała gwieździe wiele pytań
      grudzień082022

      Ewa Farna odwiedziła swoją dawną szkołę. Młodzież zadawała gwieździe wiele pytań

      Już w najbliższą sobotę rusza Świąteczna Wioska w Istebnej. To pierwsze tego typu wydarzenie w Trójwsi
      grudzień082022

      Już w najbliższą sobotę rusza Świąteczna Wioska w Istebnej. To pierwsze tego typu wydarzenie w Trójwsi

      Trzech laureatów odebrało tegoroczne Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
      grudzień082022

      Trzech laureatów odebrało tegoroczne Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

      Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

      www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

      Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
      Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.
      Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie.