ŁOMNA DOLNA / Tegoroczny obóz językowy już za nami! Łomniańska szkoła przeżyła od 9 do 13 lipca tydzień pełny gier, zabaw i wycieczek. W tym roku tematem były Beskidy. Codziennie dzieci rozwiązywały różne zadania, by zyskać ważne punkty dla swych drużyn. Biedronki, Alpiniści i Lasy spisali się na medal, walcząc o słodką nagrodę.
Program wzbogaciła również ekskursja do centrum zintegrowanego systemu ratownictwa w Trzyńcu, gdzie dzieci zapoznały się z życiem strażaków oraz policjantów. Wypróbowały jak trudno jest ugasić ogień.
Dzięki instruktorom obozu Judo Ostrawa dzieci stwierdziły, co wchodzi w skład pracy jednostek specjalnych. Można było zobaczyć wyposażenie ich samochodu, postrzelać z pistoletu i powtórzyć zasady pierwszej pomocy. Pod koniec tygodnia można było też podziwiać nasze piękne Beskidy z grzbietu koni.
Obóz był bardzo udany. Podziękowania należą się również ekipie zapewniającej smaczne obiadki. Wszyscy już teraz cieszą się na następną edycję.
MP
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2161″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Tagi: obóz językowy, Z poczty redakcyjnej



