REGION / Poniżej kolejna porcja wyników wyborów samorządowych.

    Bystrzyca, list wyborczych – 6, frekwencja 51,35

    1 „SNK – obec, kterou mám rád: Konderlová Anna, Roszka Radim
    3 Česká str.sociálně demokrat.: Olšar Ladislav, Majer Petr, Troszok Aleš 
    4 SNK:Pro klidnou a pros.Bysřici: Čmiel Marcel, Martynek Roman, Olszar Radek 
    5 SNK-Jasně,čitelně,srozumitelně: Wróbel Roman, Szpak Věslav, Wałach Mariusz, Worek Daniel, Neumann Radek, Kotasová Kateřina,Dubský Libor 

    Cierlicko, list wyborczych – 7, frekwencja 48,56

    1 Sdružení COEXISTENTIA a NK: Smugala Barbara 
    2 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.: Žvak Jaromír, Macura Josef 
    3 Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD): Šnapka Ivan 
    4 NEZÁVISLÍ – Těrlická koalice: Polášek Martin, Bielecká Vanda, Mašinská Anna, Sobel Karel, Fójcik Vavřinec, Nutil Jiří
    5 Česká str.sociálně demokrat.: Skotnica Zdeněk, Goj Jaroslav, Scheibinger Jiří 
    6 Občanská demokratická strana: Kolář Jan
    7 Komunistická str.Čech a Moravy: Židek Břetislav 

    Piosek, list wyborczych – 4, frekwencja 52,99

    1 Piosek – Písek: Jakubik Vladislav 
    2 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.: Wiszczor Tomáš 
    3 ZA PÍSEK SPOLEČNĚ: Szkanderová Věra, Jochymková Věra, Kurzysz Jan, Walicová Lucie, Brzežek Miroslav, Závada Pavel 
    4 Česká str.sociálně demokrat. Cieslar Petr 1

    Sucha Górna, list wyborczych – 4, frekwencja 35,01

    1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.: Sikora Jana 
    2 Sdružení NK Horní Suchá: Lipner Jan, Žerdík Josef, Adamiec Martin, Pilch Marian, Weiser Marian, Chlebik Petr, Kriš Marek, Hradzki Marek, Zsibritová Lucie, Loderová Markéta, Tomaszová Halina 
    3 Česká str.sociálně demokrat.: Siwek Karol
    4 Komunistická str.Čech a Moravy: Faja Evžen, Charvát Jan 

    Wędrynia, list wyborczych – 4, frekwencja 54,35

    1 Česká str.sociálně demokrat. : Kubiczek Zbyhněv 
    2 SNK VENDRYNĚ: Zakřevský Milan, Špaček Ivo, Bazgierová Alena, Sikora Raimund, Báča David, Motyková Jiřina, Váňa Petr 
    3 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.: Ferencová Marieta, Chlebková Jana 
    4 COEXISTENTIA: Raszka Bohuslav, Peprník David, Kraina Jan, Ondraszek Janusz, Lakota Marek, Zemene Roman, Walkarz Roman

    ikz

    Tagi:

      Komentarze

      Czytaj również


      Koronawirus

      #KTOTYJESTEŚ

      ZWROT TV

      Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

      www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

      Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
      Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

      Website Security Test