MOSTY KOŁO JABŁONKOWA / Zapraszamy do śledzenia naszej relacji ze Zjazdu Gwiaździstego:

13:32 Wyniki biegi, starsze kategorie, chłopcy:

Biegi Chłopcy 6 – 7:

1. Daniel Kaleta 
2. Marek Sikora 
3. Bogdan Rusnok

Biegi Chłopcy 8 – 9

1. Franciszek Kohut 
2. David Zogata 
3. David Szotkowski

13:30 Wyniki biegi, starsze kategorie, dziewczyny:

Biegi Dziewczyny 6 – 7:

1. Anna Milerska 
2. Nina Piechaczek
3. Klara Kluz

Biegi Dziewczyny 8 – 9:

1. Agnieszka Szotkowska 
2. Zuzana Rusnok
3. Sylwia Byrtus

13:25 Wyniki biegi, młodsze kategorie, chłopcy:

Biegi Chłopcy klasa 1 + przedszkole:

1. Adam Czepczor 
2. Tomasz Mokrosz 
3. Krzysztof Kadłubiec

Biegi Chłopcy 2 – 3

1. Viktor Pindur 
2. Samuel Mitrenga 
3. Mateusz Mokrosz

Biegi Chłopcy 4 – 5

1. Jan Milerski 
2. Max Tomanek 
3. Jan Krupa

13:15 Wyniki biegu młodsze kategorie dziewczyny:

Biegi Dziewczyny klasa 1 + przedszkole:

1. Bára Sihelníková
2. Adéla Sihelníková
3. Joanna Nogły

Biegi Dziewczyny 2-3

1. Ewa Wacławek 
2. Anna Pindur 
3. Karolina Konderla

Biegi Dziewczyny 4-5

1. Magda Jakubik 
2. Eliška Teofil 
3. Kristýna Lukszová

12:51 Zwycięzcy slalomu starsze kategorie:

Slalom Dziewczyny 4 – 5

1. Viktorie Grohmann
2. Adriana Zimna
3. Izabela Kantor

Slalom Dziewczyny 6 – 7

1. Mariola Lysek
2. Teresa Jopek 
3. Patricie Gorylová

Slalom Dziewczyny 8 – 9

1. Eliška Worková 
2. Anna Maria Filipek
3. Magdalena Kulka

Slalom Chłopcy 4 – 5

1. Franciszek Jopek
2. Alexander Matloch 
3. Adam Martynek

Slalom Chłopcy 6 – 7

1. Mateusz Lípa
2. Tobias Sajdok 
3. Filip Böhm

Slalom Chłopcy 8 – 9

1. Ondřej Grohmann 
2. Szymon Kulka 
3. Chrystian Zimny 

12:32 Znamy już część wyników, prezentujemy zwycięzców najmłodszych kategorii:

Slalom Dziewczyny, klasa 1 + przedszkole:

1. Ewa Cienciałová 
2. Tola Tomanek 
3. Lucyna Kukuczka

Slalom Dziewczyny 2 – 3

1. Tiana Berenika Skupień
2. Zuzanna Kukuczka 
3. Aneta Niemiec 

Slalom Chłopcy, klasa 1 + przedszkole

1. Paweł Folwarczny 
2. Michał Mandrysz 
3. Adam Lubowiecki

Slalom Chłopcy, klasa 2-3

1. Marian Wojtyla
2. Damian Lubowiecki
3. Lucjan Skupień

 

11:00 No i pojechali po medale. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

9:20 Specjalne pozdrowienia dla uczestników Zjazdu przesłała z Łodzi Ewa Farna.

Znicz zapalili Gimnaści. 

Ogień olimpijski do ośrodka narciarskiego przyniosła Anna Maria Filipek, uczennica ósmej klasy polskiej szkoły w Wędryni, która jest członkiem SKI Mosty, oprócz narciarstwa uprawia też taniec brzucha, jest mistrzynią RC w tej dyscyplinie.

9:10 Oficjalne rozpoczęcie Zjazdu Gwiaździstego już za nami. Rozpoczęto od wyświetlenia krótkiego filmiku nt. historii Zjazdów Gwiaździstych. 

8:15 Do ośrodka narciarskiego w Mostach już przyjechali pierwsi zawodnicy. Niebawem oficjalne rozpoczęcie imprezy.   Na razie trzeba zarejestrować młodych narciarzy, odebrać numerki startowe.

Tagi:

Komentarze

Czytaj również

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test