REGION / Kolejna transza wyników wyborów samorządowych, które zakończyły się dzisiaj o godz. 14. 

Jabłonków, list wyborczych – 8, frekwencja 44,55

1 Nezávislí a Strana soukrom. ČR: Goryl Jerzy, Gawlasová Eva 
2 ANO 2011: Sekula Petr, Čmiel Luboš 
3 Soužití-Wspólnota: Kulková Renata 
5 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.: Hamrozi Jiří, Tvrzník Petr, Jachnicki Marek, Rucká Jolana, Nieslanik Josef, Byrtusová Marie, Hanzlík Tomáš, Karczmarczyk Roman 
6 Občanská demokratická strana: Sventek David 
7 SNK – Jablunkov 2018: Gomola Jan, Sagitariová Jana 
8 Česká str.sociálně demokrat.: Chybidziurová Kateřina, Pospíšil Václav, Niedoba Lech, Sadowski David, Martynek Oskar 

Bukowiec, list wyborczych – 5, frekwencja 61,69 proc.

1 Česká str.sociálně demokrat.: Hořava Daniel 
2 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.: Byrtus Josef.  Pazderová Gabriela
3 PRO BUKOVEC: Czepczorová Monika, Rucki Radovan, Ligocká Andrea, Bojko Marian 
4 COEXISTENTIA: Motyka Janusz, Kulig Robert 
5 NEZÁVISLÍ: Stonawski Petr, Jochymek Josef

Gródek, list wyborczych – 4, frekwencja 58,47 proc.

1 Hrádek – náš domov: Borski Robert, Byrtus Martin, Dudys Petr, Mlčoch Rudolf, Dorda Rudolf, Czyžová Marta, Žabka Roman, Czyž Konrád, Lipowski Petr 
2 SNK Hrádek: Benek Pavel
3 Česká str.sociálně demokrat.: Kawulok Jakub 
4 COEXISTENTIA Polok Roman, Cieślarová Dana, Pilch Pavel,Wolny Stanislav 

Mosty koło Jabłonkowa, list wyborczych – 6, frekwencja 45,69

1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.: Szotkowski Roman, Kovalovský Jan,Szotkowski Josef, Byrtus Tadeusz, Benková Mariola 
2 Česká str.sociálně demokrat.: Kantor Pavel
3 Společně pro Mosty: Legierská Ingrid, Taufer Pavel
4 MOSTY PLUS: Niedoba Ondřej, Martynek Alois,Onderková Hedvika
6 NEZÁVISLÍ: Kohut Tomá, Procházka Milan, Procházka Martin, Szotkowski Robert 

Nawsie, list wyborczych – 9, frekwencja 46,42 proc.

1 Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD): Kawulok Adam
2 Nezávislí pro Návsí: Kokeš Marcel
3 Česká str.sociálně demokrat. :Sztefek Petr
4 ANO 2011 : Kantor Roman, Kubiková Marcela, Nieslanik Rafael 
5 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.: Fojcik Jan, Waszut Marian 
6 COEXISTENTIA Madzia Jaroslav, Molinková Romana
7 NEZÁVISLÍ: Karch Robert 
8 Sdružení nezávislých: Šnajdr Vladimí, Husarová Lenka, Ziętek Pavel
9 Občanská demokratická strana: Kolesa Břetislav 

Tagi:

Komentarze

Czytaj również

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test