CZESKI CIESZYN / Pora na kolejną nominację do konkursu ogłoszonego przez Zarząd Główny PZKO czyli do Nowych Inicjatyw PZKO 2017. Tym razem to warsztaty twórcze dla dzieci zorganizowane w Gródku podczas jubileuszu 70-lecia Miejscowego Koła PZKO.

Nominacja, która została zgłoszona przez gródeckie MK PZKO, została uzasadniona tak: „Celem było zapewnienie opieki dla dzieci, by rodzice mogli uczestniczyć w jubileuszu oraz koncercie. Chcieliśmy w ten sposób zachęcić rodziców, by zostali w gronie pezetkaowców nawet po zakończeniu programu, zaś dzieci i młodzieży do spędzania czasu w Domu PZKO i udziału w życiu naszego Koła. Implusem był fakt, iż w imprezach naszego Koła często brakuje osób w wieku 30 plus. Dlatego chcieliśmy im pokazać, że są one w naszym gronie mile widziane.”

Jeszcze dzisiaj przedstawimy kolejne dwie – ostatnie w kolejności alfabetycznej inicjatywy. Głosowanie rozpocznie się jutro.

red

 

Tagi:

Komentarze

Czytaj również

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test